Hotline: +420 511 189 990info@frigomat.cz

Recepty na zmrzlinu

Historie zmrzliny se začala psát již v dávném Babylónu a od té doby si získala oblibu po celém světě. Stejně jako se měnily chutě jejích milovníků, vývojem prošel i způsob výroby. Dnes naleznete stovky receptů na lahodnou zmrzlinu, mnoho z nich vás však dovede k výslednému produktu, kterým většinu zájemců neoslovíte. Proto vám přinášíme ověřené návody a recepty na zmrzlinu, která se stane vaší konkurenční výhodou a z vašich unikátních návštěvníků udělá stálé klienty.

 

14/01/2014

CUKROVÍ Z LINECKÉHO A LINECKÉHO TŘENÉHO TĚSTA

CUKROVÍ Z LINECKÉHO A LINECKÉHO TŘENÉHO TĚSTA Linecká těsta se vyznačují vysokým obsahem tuku, který podstatně ovlivňuje jejich konzistenci a zvyšuje křehkost korpusu nebo samotného výrobku. Proto se hodí ke kombinování s jemnými základními chutěmi a k výrobě světlého pečiva, jako je cukroví nebo linecké košíčky.

Celý článek

14/01/2014

JOGURTOVÁ TOČENÁ ZMRZLINA

JOGURTOVÁ TOČENÁ ZMRZLINA Osvěžující, nakyslá, ale přitom smetanově lahodná? Taková je jogurtová zmrzlina, která má navíc ty skvělé vlastnosti, že je snadno kombinovatelná prakticky s čímkoliv. S pomocí temperovače je například ideální příchutí k namáčení do hořké čokolády.

Celý článek

14/01/2014

KAKAOVÁ TOČENÁ ZMRZLINA

KAKAOVÁ TOČENÁ ZMRZLINA Těžko byste hledali dítě, které nefascinuje pohled na zmrzlináře zručně plnícího kornoutek míchanou točenou zmrzlinou. Kombinace světlé a tmavé barvy a dvě příchuti zmrzliny jsou tím, co dělá z točené zmrzliny zkrátka letní šlágr. A právě pro tento efekt ideální slouží sametově hnědá kakaová příc...

Celý článek

14/01/2014

KÁVOVÁ TOČENÁ ZMRZLINA

KÁVOVÁ TOČENÁ ZMRZLINA Šálek horké kávy a “něco sladkého” na závěr, byl vždy považován za dokonalou tečku za dobrým nedělním obědem. S porcí kávové točené zmrzliny získáváte rychlou a praktickou variantu po-obědové siesty a můžete tak svým zákazníkům dopřát kousek pohodové neděle v kterýkoliv den v týdnu.

Celý článek

14/01/2014

SMETANOVÁ TOČENÁ ZMRZLINA

SMETANOVÁ TOČENÁ ZMRZLINA Nic nevypadá a nechutná v parném létě tak dokonale, jako kornout naplněný pořádnou porcí sněhobílé smetanové točené zmrzliny s tou nejjemnější chutí. Našlehaný krém se sametovou chutí navíc využijete itaké k přípravě ledových drinků nebo ovocných shakeů.

Celý článek

14/01/2014

STRACCIATELLA KOPEČKOVÁ ZMRZLINA

STRACCIATELLA KOPEČKOVÁ ZMRZLINA Kombinace husté, jemné sněhově bílé smetany a kousků hořké čokolády je jemná a sladce křupavá zároveň. Název pochází z italského slova stracciato, což doslovně znamená roztrhaný na kusy. A tato zmrzlina je jednou z nejtradičnějších chutí slunné Itálie

Celý článek

14/01/2014

NUTELLA KOPEČKOVÁ ZMRZLINA

NUTELLA KOPEČKOVÁ ZMRZLINA Sladěná chuť kakaa a lískových oříšků a současně jedna z neoblíbenějších dětských snídaní. Nutella se zkrátka nikdy neomrzí. Není proto jediný důvod, proč jejích nepřekonatelných vlastností nevyužít při výrobě sladké zmrzliny s plnou chutí, která zažene každý splín.

Celý článek

14/01/2014

TIRAMISU KOPEČKOVÁ ZMRZLINA

TIRAMISU KOPEČKOVÁ ZMRZLINA Kopečková zmrzlina s příchutí legendárního krémového dezertu Tiramisu vás okamžitě katapultuje do slunné Itálie a připomene její kouzelné siesty a cit pro pokrmy s vyváženou chutí. V mrazivé variantě navíc ušetří vašim zákazníkům pár kalorií a možná je tak přesvědčí na jeden kopeček navíc.

Celý článek

14/01/2014

ČOKOLÁDOVÁ KOPEČKOVÁ ZMRZLINA

ČOKOLÁDOVÁ KOPEČKOVÁ ZMRZLINA Co by byl Sherlock bez Mortiartyho, Batman bez Jokera, Harry bez Voldemorta a vanilková bez čokoládové! Je jen těžko představitelné, že by tato hříšně lákavá příchuť mohla ve vašich vitrínách chybět. 

Celý článek

FacebookYoutube