Hotline: +420 511 189 990info@frigomat.cz

O nás

Významný dodavatel vybavení do gastronomických zařízení CESK vnikl, původně jako společnost s ručením omezeným již v roce 1992. Po třech letech jsme díky naší komplexní nabídce a spolehlivosti mohli otevřít první prodejnu výčepní techniky v Brně na ulici Mezírka 1. Od roku 1998 najdete sídlo společnosti CESK v atraktivních a dobře dostupných prostorách brněnského International Business Centra (IBC), téměř v samém srdci města.

V roce 1999 se původní s.r.o. transformovala na akciovou společnost s totožným sídlem a stále se rozšiřující nabídkou služeb a produktů. Díky naší poctivé práci a výběru těch nejkvalitnějších produktů jsme v roce 2005 obdrželi certifikát kvality ISO, kterým se pyšníme dodnes. Zároveň se nám v průběhu let podařilo expandovat i na zahraniční trhy – do Litvy, Vietnamu a na Honduras.

Kde nás najdete

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní sortiment zaměřený na vybavení restaurací, barů, cukráren a dalších gastronomických provozů, včetně souvisejícího vybavení do kanceláří a vašich domovů. Navštívit můžete kromě těchto stránek věnovaných sortimentu italské společnosti Frigomat i náš e-shop.

Máte-li raději osobní kontakt, jsme připraveni zodpovědět vaše otázky a pomoci s výběrem nejvhodnějšího vybavení na naší provozovně v Brně – Maloměřicích na ulici Jarní 1058/44i, kde mimo jiné najdete zkušení centrum, školící centrum, servisní středisko a odborníky, kteří vám zodpoví všechny vaše dotazy.FacebookYoutube