Hotline: +420 511 189 990info@frigomat.cz

Možnosti výrobníků ledové tříště

Léto tady bude co nevidět, lidé zamíří k vodě nebo posedět s přáteli do restaurace a opět dostanou chuť na ledové osvěžení. Kromě nápojů a zmrzliny se jako provozovatel gastronomického podniku neobejdete bez výrobníku ledové tříště. Jenže jak vybrat ten správný? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného zařízení.

V čem jsou naše výrobníky tříště unikátní

Jednotlivé modely se liší kapacitou, funkcemi, počtem nádob a vzhledem.

Zajímavý design výrobníku a především svěží vzhled samotné ledové tříště dokáže snadno upoutat pozornost kolemjdoucích.

Nečekané funkce - stroje na ledovou tříšť umějí většinou vyrobit i ledovou kávu, chlazený juice, sorbet i točený jogurt. Lze v nich míchat také produkty s alkoholem i další speciality, které se v parném létě hodí pro rozšíření sortimentu a dobře se prodávají. Pokročilé přístroje umožňují navíc sycení oxidem uhličitým.

Malý i velcí pomocníci - vadí Vám fronty? Nenechte Vaše zákazníky čekat! Pořiďte si stroj s dostatečnou kapacitou, který má výkonné chlazení a přitom je úsporný z hlediska spotřeby elektrické energie. Nabízíme výrobníky s jednou, dvěma i třemi nádobami na tříšť.

Snadná obsluha a čištění - celý výrobník ledové tříště je vždy jednoduše, rychle rozebíratelný a lze ho tak kdykoli umývat i čistit. Nádoby nemusíte vyprazdňovat každý den, nemusíte likvidovat po jedné směně neprodané zbytky a můžete je zcela hygienicky, bezpečně uchovat pro další den. Naše stroje jsou totiž vybaveny takzvaným klidovým režimem, umožňujícím chlazení i přes noc. Nápoj je díky tomu okamžitě připravený pro další výrobu tříště. Čištění lze provádět jen jednou za dva dny.

Bezpečný provoz a obsluha - všechny naše přístroje jsou velmi spolehlivé a bezpečné. Zásobník je od elektronické části bezpečně oddělen a nehrozí ani poruchy způsobené zatékáním tříště. Některé modely bývají kromě standardních ochranných prvků opatřeny také automatickým zabezpečením, pro ještě lepší prevenci proti zranění obsluhy.

Servis - nic není dokonalé a i naše kvalitní přístroje se mohou porouchat. Pokud dojde k jakýmkoli problémům s provozem výrobníku, zajistíme okamžitě profesionální a rychlý servis.

Výkon a unikátní design - výrobníky v naší nabídce

Malý a ekonomický - mezi nejmenší přístroje v naší nabídce patří výrobník ledové tříště NINA 1. Tento malý pomocník s jednou dvoulitrovou nádobou se výborně hodí do menších podniků, které ho používají pro doplnění a rozšíření sortimentu. 

Potřebujete větší stroj? Pak je pro Vás ideálním řešením některý z výrobníků ledové tříště řady I-PRO 1-3. Mezi jeho přednosti patří dvojitý systém izolace, který odděluje vanu od okolního vzduchu. Díky tomu je výroba ledové tříště velmi rychlá a energeticky úsporná. Při provozu nedochází ke kondenzaci vody na vaně, tříšť si udržuje stabilní teplotu a není nutné časté dochlazování. Použití moderních technologií a skvělý, propracovaný design dělají z tohoto zařízení spolehlivého a elegantního pracanta, vhodného i do větších gastronomických provozů.

Věděli jste, že můžete mít také výrobník sycené ledové tříště? Nejvhodnějším kandidátem pro Vaši provozovnu jsou stroje řady VFCB 2-3. Sycená ledová tříšť je skvělá pro osvěžení a příjemně se pije. Celá příprava ledové tříště je uvnitř míchací nádoby dobře viditelná a jen málokterý zákazník dokáže odolat chladnému pokušení. Díky originálnímu, ergonomickému designu je stroj snadno ovladatelný. Vše je řízeno elektronickým systémem s automatickým doplňováním (systém POST).

FacebookYoutube