Hotline: +420 511 189 990info@frigomat.cz

Frigomat Wi-manager - stroje na točenou zmrzlinu plně pod kontrolou!

Představujeme Vám Frigomat Wi-manager, systém vzdálené správy zmrzlinových strojů, který se hodí pro majitele podniku, jeho obsluhu, ale i servisní středisko. 

Představujeme Vám Frigomat Wi-manager, systém vzdálené správy zmrzlinových strojů, který se hodí pro majitele podniku, jeho obsluhu, ale i servisní středisko. Wi-manager je elektronický systém, který používá moderní komunikační technologie. Umožňuje připojení strojů Frigomat k  vašemu smartphonu nebo počítači. Tahle technologie zabezpečuje  výměnu dat za pomoci Wi-Fi, GSM sítě nebo ethernetového kabelu. Stroj se tak na dálku zpřístupní majiteli zařízení, operátorovi a  technikům. Vzdálený přístup umožní vzdálené ovládání a kontrolu parametrů přístroje. Umožňuje také kontrolu produkce, vzdálenou  podporu a kontrolu chybových hlášení.

Kontrola provozu strojů

Informace o závadách

Vzdálené testování funkčnosti

Díky systému Wi-manager, který je součástí strojů na točenou zmrzlinu, lze dálkově provádět jednoduché i složitější kroky ovládání stroje a sledovat např. chybová hlášení.

Systém umožňuje zvolené alarmy odesílat automaticky na vybraná telefonní čísla, dále posílá i údaje o počtu vydaných porcí, mytí a údržbě stroje. Informuje vás o uvedení stroje do provozu a jeho ukončení, ale také umožňuje provádět vzdáleně identifikace závad a poruch servisním střediskem, dokonce vzdálené testování jednotlivých komponent stroje a kontrolu i takových parametrů, jako je napětí v síti a mnoho dalších…

Unikátní je i tím, že lze tento systém aplikovat i do dříve zakoupených strojů FRIGOMAT.

Funkce systému je dostupná od roku 2016 po celém světě, komunikace probíhá díky internetu, ethernetu, GSM a WIFI. Pro mobilní zařízení je ke stažení také dostupná aplikace My-Soft.

 

Pro více informací nás kontaktuje 

+420 511 189 990
info@frigomat.cz

FacebookYoutube